Kto je indi?

Professional

Spoločnosť Interiérový dizajn som založila spolu s druhým spoločníkom v roku 2013. V tom čase sme mali kanceláriu na Vajanského Nábreží, kde pracovalo viacero architektov pod mojim vedením. Venovali sme sa prevažne rezidenčným interiérom v okolí Bratislavy. Ako jeden väčší tím sme pôsobili do roku 2015, kedy sa naše cesty rozišli a začala som tvoriť sama za seba pod názvom INDI. V roku 2018 som miesto pôsobiska zmenila a dnes mám svoju kanceláriu na Orave. 

o mne

V roku 2009 som úspešne absolvovala fakultu architektúry na STU, odbor interiér a výstavníctvo. Už počas inžinierskeho štúdia som pracovala v oblasti interiérového dizajnu. Mám 10 rokov skúsenosti v rámci firmy Interiérový dizajn a 8 rokov  skúsenosti ako zamestnanec firiem, ktoré sa zameriavali na interiéry. Práca v týchto firmách ma naučila zvládnuť  technicky chápať detaily, urobiť si rozhľad v rámci svetových nábytkárskych značiek a zapojiť sa do realizácii. Od začiatku môjho pôsobenia vo firmách som bola učená komunikácii so zákazníkom, počúvať ho a zároveň ho viesť správnym smerom. Počas pôsobenia v týchto firmách sa formovala moja štylizácia a pri založení firmy v roku 2013 bol môj rukopis čitateľný. Všetky moje skúsenosti som tiež zúročila ako lektorka v  Alfaeducation. 

Ako svoj hlavný benefit v tejto presýtenej dobe dizajnérov vidím svoju priestorovú predstavivosť pri dispozičnom riešení a hľadaní  ich kombinácii, tak aby boli obe strany spokojné s výsledkom. Do každého návrhu idem s tým ako by bol pre mňa. Je veľmi dôležité si uvedomiť, že dobrý interiér nie je dokonalý interiér, ale interiér, ktorý zvládne všetky kompromisy.

skúsenosti

18 rokov skúsenosti v oblasti interiérového dizajnu

Rezidencie
100%
Verejný interiér
65%
Realizácie
40%

Ste pripravený začať nový projekt s INDI?

Pošlite mi pôdorys s výmerami a do 24hod. vám spracujem ponuku na vami vybratú službu…

© Autorské práva – Interiérový dizajn s.r.o.